Yılların Birikimi ve Tecrübesi İle

Erzurum Yaylası süt ürünleri markası bir Ersalim gıda süt  ürünleri kuruluşudur. Hamit SALİM tarafından 1979 da günlük 100 kg yoğurt üreterek başlamış serüvenimiz 2022 de günlük  120.000 kg kapasiteye sahip fabrikamızda modern ambalajlama ile yöresel ürünlerimizi imal etmekteyiz.

Temiz Çevre, Temiz Topraklar, Geleneksel Üretim

Bölgede yüzlerce köylüden süt alıp onlarca tedarikçiye ve bölgeye istihdam sağlayan firmamız uzun vadeli hedefleri  ile ilerlemektedir. Erzurum bölgesine ait öncelikli coğrafi işaretli ürünlerde sağlığı ön plana aldığımız  mutlak vizyonumuzdur. Erzurum’da 6 şubesi 2 fabrikası 2 soğuk hava deposu ve 60 kişilik ekibiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Yöresel lezzetlerin geleneksel üretim şeklini bozmadan, modern üretim teknikleri ile doğal yöntemlerle üretmek, bu lezzetleri ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtarak bölgesel kalkınmayı arttırmak. Ürettiğimiz doğal ürünleri tüketicilere en sağlıklı şekilde ulaştırmak.

Vizyonumuz

Gıda güvenliğinin önemini en üst düzeyde tutmak ve müşterilerimizin güvenli gıda tüketmesini sağlamak için; yasal, ahlaki ve dini sorumluluğumuzun bilinciyle üretim yapmak, kalite ve güvenden asla ödün vermemek. Her türlü yeniliğe, gelişime ve her konuda işbirliğine açık olmak.

Hedefimiz

Bölgemizdeki verimli sütü; yöremize ait olan ürünlerin üretiminde kullanarak hem üretim kapasitesini arttırmak hem de ürettiğimiz doğal ve sağlıklı ürünleri daha çok tüketiciye ulaştırabilmek. Bölgemizin coğrafi işaretli ürünlerinin; kültürüne uygun bir şekilde üretimini ve dağıtımını sağlamak.

İŞBİRLİKLERİMİZ

Bizimle Ulaşmak İstersenizİLETİŞİM