Erzurum Yaylası Eski Kaşar Peyniri

Nasıl Üretiyoruz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nasıl Çalışıyoruz?

Ortalama 100 kg ürünün üzerindeki siparişlerinizi Polar Xp soğuk taşımacılık firması ile ürünlerini paletli bir şekilde +2 +4 derece arasında mağazanıza 3 termin 2’de nakliye günü olmak üzere faturalı olarak 5 günde teslim ediyoruz.

Önemli Hatırlatma

01

Satın aldığınız ürünler; uzman görevlilerimiz tarafından, reyonda bulunan en yeni ve son kullanma tarihi en ileri olan ürünlerden seçilerek hazırlanmaktadır.

02

Yöresel peynirler, taze kaşar ve tereyağı gibi süt ve süt ürünlerinin paketleri açıldıktan sonra mutlaka buzdolabında saklanmalıdır.

03

Ürünler; satın alındığı günden itibaren 10-15 gün içerisinde tüketilmelidir.

04

Bu süreç uzayacaksa ürün türüne göre müşteri hizmetlerinden destek alarak ürünü saklayabileceğiniz koşullar hakkında bilgi alabilirsiniz.